Корзина
+380953038686
+380
95
303-86-86
+380
50
531-56-56
УкраинаКиевул. Льва Толстого, 63 офис 207
Интернет-магазин "Трик-Трек"
Трік-Трек на Різдвяному Арсеналі

Трік-Трек на Різдвяному Арсеналі

Трік-Трек на Різдвяному Арсеналі

Розклад майстер-класів: 1. Англійська мова для діток від трьох років (безкоштовно) Щодня з 11.30 до 12 години 2. Виготовлення фетрової іграшки (30 гривень з дитини) Щодня з 12.15 години 3. Виготовлення новорічної листівки (безкоштовно) 17 та 18 грудн

Спеціально для Різдвяного Арсеналу Лука  підготував різноманітні подарункові набо-ри для Lucas box та відібрав кращі розвиваючі та м'які іграшки, дитячі книги та товари для дитячої творчості.
Також цього разу ми об`єднались з партнерами і зробили цілий простір для наших гостей «7’ї ― 7 метрів подарунків»!
Запрошуємо Вас завітати до нашого стенду довжиною в 7 метрів усім бажаючим здійснити вигідний і яскравий подарунковий шопінг напередодні новорічних свят. Наші 7 метрів оригінальних виробів вдовольнять запити усієї родини: від новонародженої племінниці до творчого дідуся! А що вже говорити про вибагливого підлітка і його розгублених батьків:)
Де нас знайти? Зала Арсенал Ідей, праворуч за інтерактивною квест-виставою «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес».

Окрім повних пакунків подарунків Ви підете від нас із надрукованими фото та магнітами на фоні найвправнішого північного ведмедя на ковзанах завдяки чудовому фотографу. А також ― із новими знаннями та сувенірами завдяки запланованим нами майстер-класам з викладання англійської мови (діткам від 3 років), вироблення фетрової іграшки (від 5 років) та новорічної листівки (від 3 років). 
До неминучої зустрічі!

 

 

 

Предыдущие новости